Tato nemovitost není dostupná

Jižní byt s výhledem v novostavbě u parku Hostivař

Jižní byt s výhledem v novostavbě u parku Hostivař Jižní byt s výhledem v novostavbě u parku Hostivař Jižní byt s výhledem v novostavbě u parku Hostivař Jižní byt s výhledem v novostavbě u parku Hostivař Jižní byt s výhledem v novostavbě u parku Hostivař Jižní byt s výhledem v novostavbě u parku Hostivař Jižní byt s výhledem v novostavbě u parku Hostivař Jižní byt s výhledem v novostavbě u parku Hostivař Jižní byt s výhledem v novostavbě u parku Hostivař Jižní byt s výhledem v novostavbě u parku Hostivař Jižní byt s výhledem v novostavbě u parku Hostivař

Byt 2+kk ve zdařilé novostavbě projektu spol. Central Group zvaného Rezidence Park Hostivař (www.centralgroup.cz, budova B) má všechny atributy, které se očekávají od moderního bydlení. Vzletný výhled na zeleň údolí, vysokou slunnost díky JZ orientaci, terasu ve tvaru L s venkovními hliníkovými žaluziemi, garážové stání v domě i velká komora na patře (místo sklepa). Samozřejmostí je obchodní centrum s veškerým sortimentem po ruce, tj. nákupní a zábavní centrum Park Hostivař. Přesto, že jde o komplex velkého počtu bytů, nenudí svou fádností, naopak každý bytový dům má svůj specifický tvar a vzhled a úprava exteriérů komplexu působí domácím dojmem. Spojení do centra výborné: hned na hlavní ul. Práčská zastávka tramvaje 22 (směr Strašnická, IP PAvlova), i autobusu: 154 (směr Háje),177 (směr: Skalka, Ládví). Za zmínku stojí i plánováná trasa D metra se stanicemi Zahradní Město, NA Groši, Nádraží Hostivař.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.052678
14.505305
Práčská, Praha 10 - Záběhlice, Czech Republic
Cena
3 320 000 Kč
celková cena
ID nabídky6504
AdresaPráčská, Praha 10 - Záběhlice
Budovamontovaná
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro7. patro
Užitná plocha61,80 m²
Terasaano
Garážano (garážové stání )
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter