Tato nemovitost není dostupná

Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m²

Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2 Praha, prostorný nezařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Dejvická, Bubeneč, 600m2

Velice prostorné nezařízené nebytové prostory o celkové rozloze 600m2 se nacházejí v cihlové budově s výtahem na Praze 6 – Bubeneč. Prostory je vhodné využít jako kanceláře či jako banku. V přízemí je prostor o velikosti 300 m2, v prvním patře 200 m2 a v druhém patře 100m², kde je po dohodě možno připojit dalších 100m². K dispozici je internet, telefonní linky, počítačové sítě, klimatizace i ventilace. Toaleta. Kuchyňka. Na podlahách je dlažba a beton. Vchod přímo z ulice. Prostory jsou po havarii, proto proběhne rekonstrukce dle požadavků nového nájemníka cca do konce března. Atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností – metro „A“ Dejvická 3 minuty chůze. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

50.099737
14.397298
Dejvická, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky65009
AdresaDejvická, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavpřed rekonstrukcí
Patropřízemí
Užitná plocha600 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter