Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m², novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad

Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad Nabízíme nebytové prostory k pronájmu, 103m2, novostavba, garáž, nedaleko Vyšehrad

Nabízíme zajímavé prostory 103m² v novostavbě bytového domu Na Topolce blízko Vyšehradu. Výhodná lokalita – 5min. pěšky od metra © stanice Vyšehrad. Prostory sestávají z místnosti 96m² (open space) s kuchyňskou linkou, předsíně, sprchový kout a 2× WC s umyvadlem), v hlavní místnosti je samostatné umyvadlo a přípojka na pračku. K prostorům patří anglický dvorek 12m² a garážové stání (v 1.podzemním podlaží). Prostory jsou k dispozici od února 2016. Další vybavení: telefonní, datové zásuvky, server, CATV rozvody, videotelefon, bezpečnostní zařízení, žaluzie. Centrální recepce i ostraha v domě, vstup i vjezd do objektu na unikátní čip. Prostory vhodné např. jako umělecká dílna, cvičební studio. Vybavení za odstupné do května, klient, který to pronajme od června může mít prostor nevybavený.

50.058969
14.425864
Na Topolce, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ Zálohové platby za služby 6.236 Kč (elektřina, vodné, teplo atd. dle skutečné spotřeby).
ID nabídky64984
AdresaNa Topolce, Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha103 m²
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter