Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m², komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji

Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 100m2, komora, garáž, parkovací stání před domem, Petřiny, Na Okraji

Nabízíme k pronájmu krásný prostorný byt 3+kk (pokoje separátní). Zařízený byt o rozloze 100m² se nachází ve 3.patře novostavby na Praze 6, v ulici Na Okraji. Moderní kuchyně s ledničkou, mrazničkou, sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, myčkou. Koupelna s vanou, wc v koupelně. Druhé wc separátně. K dispozici je pračka, sušička. Dostatek úložného prostoru – komora. Na podlaze dlažba, plovoucí podlaha, ústřední topení. Garážové stání v ceně. Pro rezidenty je také parkovací stání před domem. Moderní bydlení v oblíbené lokalitě Prahy 6 na Petřinách. Klidné místo, dostatek zeleně – nedaleko Klášterní zahrada. Kompletní občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost.

50.090505
14.344937
Na okraji, Praha 6 - Veleslavín, Czech Republic
Cena
37 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 8000.- (včetně garáže)
ID nabídky64962
AdresaNa okraji, Praha 6 - Veleslavín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha100 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter