Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m², nezařízené, Vinohrady, Italská ulice

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 97m2, nezařízené, Vinohrady, Italská ulice

Nabízíme k pronájmu lukrativní kancelářské prostory k pronájmu. Kanceláře se nacházejí ve zvýšeném přízemí hezkého cihlového domu s výtahem, v ulici Italská na Vinohradech. Atraktivní, zcela nově zrekonstruovaný, nezařízený nebytový prostor. Je zde přijímací hala se samostatným WC. 3 místnosti, nový kuch. kout. Kompletní občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost. Skvělá adresa pro Vaší firmu.

50.076152
14.435144
Italská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
29 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky64955
AdresaItalská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha97 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter