Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m²), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa

Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m2), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m2), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m2), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m2), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m2), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m2), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m2), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m2), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m2), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m2), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m2), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m2), ulice U Půjčovny, Nové Město, balkon, terasa

Krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (83m²) s balkonem a terasou se nachází ve čtvrtém patře cihlové budovy bez výtahu v ulici U Půjčovny, Praha 1, Nové Město. v kuchyni je lednice, sporák, trouba. V koupelně je vana. V bytě je také šatna. Ideální pro studenty. Občanská vybavenost – lékárna, supermarket, divadla, restaurace, pošta a další. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici tramvají, autobusů a stanici metra Hlavní nádraží, linka C.

50.084029
14.431185
U půjčovny, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 Kč poplatky
ID nabídky64938
AdresaU půjčovny, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha83 m²
Terasaano
Balkónano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter