Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m²

Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2 Praha, krásné nezařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 112 m2

Krásné kanceláře k pronájmu o celkové rozloze 112 m2 se nachází ve 3. patře (podkroví) v nádherné historické budově v Michalské ulici, Praha 1 – Staré Město. Reprezentativní prostory se stávají ze dvou nezařízených prostorných místnosti 46,8 m2 a 65,3m², dále kuchyňky a 2× komory (sklad). Větší prostor rozdělen polopříčkami na tři kóje, které se také můžou pronajmout po částech jako součást open space. Možnost pronájmu i samostatně – dvě oddělené kanceláře se společnou kuchyňkou. Na podlahách v menší místnosti koberec a ve větší budoucnu plovoucí podlahy. V budově je možnost pronájmu zasedací místnosti 46m² za poplatek. V budově je vstupní recepce. Celá budova je stylově zrekonstruována. Krásná historická lokalita centra Prahy s výbornou dostupností, nedaleko Václavské náměstí (metro A,B – Můstek, C – Muzeum) i Staroměstské náměstí (metro A – Staroměstská).

50.085210
14.420134
Michalská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
55 557 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně úklidu, služeb, energií
ID nabídky64925
AdresaMichalská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha112 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter