Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m², kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města

Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města Praha, luxusní prostor k pronájmu, 30 m2, kosmetické služby vítány, v zavedeném prestižním salónu v centru města

Nabízíme k pronájmu jedinečné prostory v centru města. Jsou zde k dispozici 2 samostané místnosti (boxi – uvedená cena je za 1 místnost, možno pronajmout 1 nebo obě – cena dohodou). Zavedený kosmetický salón disponuje luxusní adresou na Praze 1, v ulici V celnici a prestižní klientelou. Prostor vhodný pro kosmetiské, kedeřnické, maserské, fyzioterapeutické služby. Společné prostory k dispozici – kuchyňský kout (vybaven ledničkou, myčkou, mikrovlnkou), možnost využití pračky, sušičky. Jedinečná adresa Vašeho podnikání v centru města. Kompletní občanská vybavenost v okolí a skvělá dopravní dostupnost.

50.087886
14.430074
V celnici, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
celková cena
Poplatky+ 2500.-
ID nabídky64894
AdresaV celnici, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha30 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter