Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m²

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Jindřišská, Nové Město, 200m2

Krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu po rekonstrukci o celkové rozloze okolo 200 m2 se nachází v přízemí cihlové budovy na Praze 1 – Nové Město. Prostor se stává z kanceláří, kuchyňky, šatny a 3 toalet. Kuchyňský kout s lednicí. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Topení prostřednictvím elektrických přímotopů. Prostor má AC systém, vzduchotechniku a PC sítě. K dispozici připojení přes O2. Prostor vhodný jako kanceláře pro firmu či obchodní činnost. Vynikající lokalita centra Prahy s vynikající dopravní dostupností, nedaleko metro „A“ Můstek či stanice tramvaje Jindřišská.

50.084384
14.429181
Jindřišská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
155 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 5.000,- Kč + energie
ID nabídky64883
AdresaJindřišská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha200 m²
Zařízenone
PENBB
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter