Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt 1+kk (36m²) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora

Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora Praha, nezařízený byt 1+kk (36m2) k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna, komora

Světlý, nezařízený byt k pronájmu 1+kk 36 m2 se nachází v 9. patře domu s výtahem v Molákově ulici, Praha 8, Karlín. Dům, ve kterém se byt nachází, je ojedinělý tím, že pro obyvatele domu je k dispozici obrovská střešní terasa s krásným výhledem na panorama Prahy. Na terase je možno využít vířivku. V přízem je pak společná recepce, posilovna a prádelna. Plovoucí podlaha. Kuchyň vybavena spotřebiči (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, pračka). V koupelně je sprcha, WC. Topení centrální. Dostatek úložného díky komoře 4m². Byt je situován v lokalitě se skvělou dopravní dostupností do centra (pár minut na stanici metra Invalidovna, linka B) a perfektní občanskou vybaveností.

50.096955
14.465209
Molákova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
10 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2900 Kč služby + elektřina
ID nabídky64873
AdresaMolákova, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro9. patro
Užitná plocha36 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter