Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m²), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž

Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m2), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m2), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m2), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m2), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m2), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m2), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m2), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m2), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m2), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m2), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m2), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m2), ulice Bratislavská, Hostivař, terasa, sklep, garáž

Nezařízený byt k pronájmu 2+kk (39m²) s terasou 19m² s výhledem do zahrady se nachází v přízemí novostavby Slunečný vršek v ulici Bratislavská, Praha 10, Hostivař. V kuchyni je sklokeramická deska, mini trouba, lednice. V koupelně je vana, toaleta v oddělené místnosti. K bytu patří také sklep a garážové stání. Okolí je udržované zahradnickou firmou. Klidné bydlení s dobrou dopravní dostupností – 5 minut na stanici autobusů. Občanská vybavenost – supermarket, restaurace, služby a další. Obchodní centrum jen 15 minut autobusem. Pár minut od domu je i Hostivařská nádrž a cyklostezky.

50.043916
14.515444
Bratislavská, Praha 10, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 Kč poplatky
ID nabídky64815
AdresaBratislavská, Praha 10
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha39 m²
Terasaano
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter