Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m²), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m2), ulice Na Folimance, Vinohrady, sklep

Částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (63m²) se nachází ve třetím patře cihlové budovy bez výtahu v ulici Na Folimance, Praha 2, Vinohrady. V kuchyni je lednice, mrazák. V koupelně je vana, pračka, toaleta v oddělené místnosti. Podlahy dřevěné. Možnost internetu. Dostatek úložného prostoru – v bytě je komora a v suterénu sklep. Topení plynové. Občanská vybavenost – restaurace, lékárna, sportovní hala a další. Pár kroků od domu se nachází park Folimanka. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici tramvají a autobusů.

50.066204
14.434204
Na Folimance, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 724Kč/osoba služby + elektřina a plyn cca 2200 Kč
ID nabídky64785
AdresaNa Folimance, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha63 m²
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter