Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m²), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa

Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m2), ulice Velenovského, Záběhlice, sklep, terasa

Krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (47m²) s krásnou terasou se nachází v pátém patře novostavby v ulici Velenovského, Praha 10, Záběhlice. V bytě jsou vestavěné skříně, botník. V kuchyni je varná deska, trouba, lednice. V koupelně je rohová vana, toaleta. Vstup na terasu je možný z obývacího pokoje i z ložnice. Výhled do vnitrobloku. K bytu patří také sklep. Občanská vybavenost – restaurace, pošta, supermarket, kino a OC Park Hostivař. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici tramvají a autobusů.

50.053224
14.512920
Velenovského, Praha 10 - Záběhlice, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 Kč poplatky + 700 Kč elektřina
ID nabídky64761
AdresaVelenovského, Praha 10 - Záběhlice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha47 m²
Terasaano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter