Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m²), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení

Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m2), ulice Šumavská, Vinohrady, vhodné i pro spolubydlení

Zařízený byt k pronájmu 3+kk (56m²) se nachází v přízemí cihlové budovy bez výtahu v ulici Šumavská, Praha 2, Vinohrady. Pokoje jsou neprůchozí, vhodné i pro spolubydlení. V kuchyni je lednice, mrazák, sporák, trouba, pračka. V bytě je koupelna se sprchovým koutem, toaletou. Občanská vybavenost – restaurace, pošta, supermarket, divadla, školy, školky a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají nebo 5 minut chůze na stanici metra Náměstí Míru, linka A.

50.072963
14.443728
Šumavská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ elektřina a plyn
ID nabídky64724
AdresaŠumavská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha56 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter