Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní kompletně zařízený byt k pronájmu, 100m², Vinohrady, Polská ulice,nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad

Praha, moderní kompletně zařízený byt   k pronájmu, 100m2, Vinohrady, Polská ulice,nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, moderní kompletně zařízený byt   k pronájmu, 100m2, Vinohrady, Polská ulice,nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, moderní kompletně zařízený byt   k pronájmu, 100m2, Vinohrady, Polská ulice,nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, moderní kompletně zařízený byt   k pronájmu, 100m2, Vinohrady, Polská ulice,nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, moderní kompletně zařízený byt   k pronájmu, 100m2, Vinohrady, Polská ulice,nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, moderní kompletně zařízený byt   k pronájmu, 100m2, Vinohrady, Polská ulice,nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, moderní kompletně zařízený byt   k pronájmu, 100m2, Vinohrady, Polská ulice,nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, moderní kompletně zařízený byt   k pronájmu, 100m2, Vinohrady, Polská ulice,nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, moderní kompletně zařízený byt   k pronájmu, 100m2, Vinohrady, Polská ulice,nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad

Nabízíme k pronájmu jedinečný zrekonstruovaný byt, dispozičně řešený jako… Byt se nachází ve 3.patře cihlového domu, v oblíbené lokalitě pražských Vinohrad, jen pár kroků od Náměstí Jiřího z Poděbrad.

50.078780
14.438685
Polská, Praha 2, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4000.-
ID nabídky64674
AdresaPolská, Praha 2
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha100 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter