Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m², 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 85 m2, 4 kanceláře, Praha 1, Na Baště sv.Jiří, historické centrum

Nabízíme pronájem renovovaných kanceláří v atraktivní lokalitě v blízkosti Pražského hradu, ulice Na Baště sv. Jiří. Kanceláře o ploše 85 m2 se nacházejí v suterénu pěkného historického domu. K dispozici jsou čtyři samostatné kanceláře, kuchyň ve velké předsíni (vstupní prostor), Toaleta s umyvadlem, komora s kotelem. Topení + ohřev vody – vlastní plynový kotel. Elektřina a plyn se převede na nájemce. Podlahy – koberce a dlaždice. Prostor je nezařízený. Internet. Přidanou hodnotou je unikátní lokalita s výbornou dopravní dostupností (metro, tram Hradčanská 5 minut, tram Královský letohrádek 3 minut). Možnost parkováni. Naproti Park Charlott G. Masaryk. Občanská vybavenost – restaurace, školka, supermarket, lekárna, banky a další. Velmi klidná čast. Po dohodě možná výměna koberců.

50.095722
14.404278
Na baště sv. J., Praha 6 - Hradčany, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
celková cena
Poplatky+ 1.000 záloha společne výdaje (úklid schodiště, odvoz odpadů, vodné-stočné, osvětlení společného schodiště) + energie
ID nabídky64671
AdresaNa baště sv. J., Praha 6 - Hradčany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Užitná plocha85 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter