Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m², ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování

Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování Praha, krásné a prostorné kancelářské prostory k pronájmu 373m2, ulice Politických vězňů, Nové Město, parkování

Krásné kancelářské prostory k pronájmu 373m² se nachází ve čtvrtém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Politických vězňů, Praha 1, Nové Město. Jedná se o 7 kanceláří, recepci, kuchyňku s myčkou a mikrovlnou troubou, 4× toaleta. Prostory jsou klimatizované, jsou zde trojitá skla. Prostory jsou po kompletní rekonstrukci. Další vybavení – alarm, domovní videotelefon, počítačová síť, internet (optický kabel). Topení plynové. V budově je recepce 24 hodin denně. Možnost pronájmu garážových stání za poplatek. Výborná dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici metra Hlavní nádraží a Muzeum, linka C nebo 5 minut na stanici metra Můstek, linka B a na stanice tramvají.

50.081795
14.431266
Politických věz., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
116 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + 18000 Kč zálohy za služby + elektřina a plyn
ID nabídky64639
AdresaPolitických věz., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro4. patro
Užitná plocha373 m²
Garážano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter