Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m² na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon

Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon Praha, luxusní kancelářské prostory 4+kk, 141 m2 na pronájem, Hořejší nábřeží, Smíchov, výhled na Vyšehrad, krb, balkon

Nabízíme k pronájmu lukrativní kancelářský prostor 4+kk s výhledem na Vltavu, Vyšehrad a klášter na Emauzech. Prostor nabízíme také jako byt. Možno skloubení bydlení s kanceláří. Velmi prostorný pokoj s krbem je částečně oddělený od vybaveného kuchyňského koutu (sporák, trouba, myčka, lednice, mrazák, kávovar). Jedna místnost je průchozí, další dvě jsou samostatné, přístupné z chodby. Nabízí se dostatek úložného prostoru v podobě samostatné šatny a komory. Koupelna s vanou i sprchovým koutem, toaleta je oddělená. Krásný vzdušný prostor je po kompletní rekonstrukci parketových podlah i dveří. Pěší dostupnost do centra, veškerá občanská vybavenost v místě, Smíchovská pláž, tram, metro, restaurace, obchody.

50.070500
14.410230
Hořejší nábř., Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
celková cena
Poplatky+ 4.000.- (zálohy)
ID nabídky64595
AdresaHořejší nábř., Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Užitná plocha141 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter