Tato nemovitost není dostupná

Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m², Apolinářská ulice

Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice Praha, lukrativní kancelářské prostory (showroom) k pronájmu, 70m2, Apolinářská ulice

Nabízíme jedinečný prostor k pronájmu, který leží v pěkné lokalitě Prahy 2, v ulici Apolinářská. Komerční prostor o rozloze 70 m2 se nachází v přízemí funkcionalistického rekonstruovaného domu. Dispozičně řešený velmi prakticky. Prostory o třech samostatných místnostech jsou přístupné jak z ulice, tak z impozantní původní chodby domu. Při vstupu z ulice se dostáváte do přijímací místnosti, kde je prostor pro recepci. Následuje kancelář s francouzským oknem do klidné soukromé zahrady, dále samostatná místnost orientovaná do ulice. Součástí prostoru je i zasedací místností oddělená posuvnými prosklenými dveřmi, hala, kuchyňka a oddělená toaleta. V prostoru dominuje sklo a kov, které má funkční i dekorativní charakter a dotváří charisma. Objekt disponuje bezpečnostními skly, dobrou datovou konektivitou s prostorem pro uložení serveru. Vhodné jako reprezentativní kanceláře (pro advokacii – v domě je notář, účetnictví a daňové poradenství, cestovní kancelář), nebo specializovaný prodej – showroom. Výhodná lokalita – cca 5 minut pěšky na metro C – I.P.Pavlova nebo metro B – Karlovo náměstí. V ulici jsou parkovací zóny s velkou kapacitou míst i pro nerezidenty. Cena je uvedene bez DPH.

50.069656
14.420496
Apolinářská, Praha 2, Czech Republic
Cena
19 500 Kč
celková cena
Poplatky+ 4000 Kč
ID nabídky64520
AdresaApolinářská, Praha 2
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha70 m²
Terasaano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter