Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m²

Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Sokolovská, Karlín, centrum Prahy, 80m2

Krásná plně zařízená (za odstupné) kavárna k pronájmu o celkové rozloze 80 m2 se nachází v přízemí cihlového domu na Praze 8 – Karlín. Kavárna se stává z hlavní místnosti s pultem a stolky s židlemi, dále z kuchyně, toalet a kanceláře se sprchou. K dispozici wifi. Na podlahách je dlažba. Vchod samostatný přímo z hlavní ulice. Kavárna byla kolaudována v roce 2006. Prostor není vhodný pro pro provoz teplé kuchyně. Nachází se v atraktivní lokalitě naproti parku. Tramvajová stanice 2 minuty chůze, nedaleko metro „B“ Křižíkova i metro „C“ Florenc.

50.093403
14.447563
Sokolovská, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
38 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 6.000 - 7.000,- Kč
ID nabídky64505
AdresaSokolovská, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha80 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter