Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m²), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování

Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování Praha, částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m2), ulice V Koutě, Libuš, balkon, sklep, parkování

Částečně zařízený moderní byt k pronájmu 1+kk (44m²) s balkonem se nachází ve třetím patře cihlové budovy s výtahem v ulici V Koutě, Praha 4, Libuš. V kuchyni je lednice, mrazák, sklokeramická deska. V koupelně je vana, toaleta v oddělené místnosti, pračka dohodou. Možnost pronájmu venkovního parkovacího stání za poplatek. Topení ústřední. Občanská vybavenost – pošta, kavárna a další. Dopravní dostupnost – 1 minutu na stanici autobusů.

50.010543
14.466784
V koutě, Praha 4 - Libuš, Czech Republic
Cena
9 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1500/osoba služby + energie
ID nabídky64464
AdresaV koutě, Praha 4 - Libuš
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha44 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter