Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m², přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků

Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků Praha, atypický suterén k pronájmu, 82,5m2, přístup na terasu, vhodné pro kanceláře, studio, e-shop, ulice Kováků

Nabízíme k pronájmu atypický suterén s přístupem na terasu. Suterén o rozloze 82,5 m2 se nachází v oblíbené lokalitě Prahy 5, ulice Kováků. Prostory vhodné na kanceláře, archív, studio, e-shop. Výhodná lokalita, nedaleko obchodního centra, skvělá dopravní dostupnost, metro B, tramvajová zastávka.

50.067413
14.401719
Kováků, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky
ID nabídky64438
AdresaKováků, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Užitná plocha82,50 m²
Terasaano (26 m²)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter