Tato nemovitost není dostupná

Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m²

Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2 Velmi hezké kanceláře ve vile na Vinohradech; 100 m2

Nabízíme Vám pronájem velmi hezkých kancelářských prostor na pražských Vinohradech. Jedná se o prostory umístěné v suterénu krásné vily. I přes umístění v suterénu jsou kanceláře velmi slunné, navíc Vám díky tomu, že všechna okna směřují do zahrady, poskytnou klid na Vaši práci. K dispozici je 100 m2 rozdělených do čtyř kanceláří. V jedné z nich je nový kuchyňský kout. K pronajímaným kancelářím náleží také menší sklad. Na podlahách jsou téměř nové koberce, ale je zde možnost je přesto vyměnit. Osvětlení je zajištěno zářivkami, topení je ústřední elektrické. Sádrokartonové podhledy, na oknech mříže a vertikální žaluzie, kompletní rozvody počítačové sítě, internetové připojení, telefon (předchozí nájemce je po dohodě na ceně ochoten ponechat telefonní ústřednu. Parkování je možné na ulici před domem, nebo v ulicích okolních. Majitel zajistí před nastěhováním nového nájemníka vymalování a natření oken. Část zahrady je možné využívat pro odpočinek, popřípadě pro příjemné posezení s obchodními partnery.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.074275
14.460955
Hradešínská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatkyplatby měsíčně rozděleny na dva účty (dva majitelé)
ID nabídky6439
AdresaHradešínská, Praha 2 - Vinohrady
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patrosuterén
Počet pater3
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter