Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m², ulice Veletržní, Holešovice

Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m2, ulice Veletržní, Holešovice Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m2, ulice Veletržní, Holešovice Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m2, ulice Veletržní, Holešovice Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m2, ulice Veletržní, Holešovice Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m2, ulice Veletržní, Holešovice Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m2, ulice Veletržní, Holešovice Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m2, ulice Veletržní, Holešovice Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m2, ulice Veletržní, Holešovice Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m2, ulice Veletržní, Holešovice Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m2, ulice Veletržní, Holešovice Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m2, ulice Veletržní, Holešovice

Nezařízené nebytové prostory k pronájmu 50m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Veletržní, Praha 7, Holešovice. Je zde toaleta. Na podlahách dlažba, beton. Topení plynové. Prostory jsou vhodné na prodejnu, kancelář, večerku. Není vhodné na občerstvení. Občanská vybavenost – 2 minuty na stanici tramvají.

50.102093
14.433828
Veletržní, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ elektřina a plyn
ID nabídky64376
AdresaVeletržní, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha50 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter