Tato nemovitost není dostupná

Praha, masážní salon k pronájmu 45m², ulice Ve Smečkách, Nové Město

Praha, masážní salon k pronájmu 45m2, ulice Ve Smečkách, Nové Město Praha, masážní salon k pronájmu 45m2, ulice Ve Smečkách, Nové Město Praha, masážní salon k pronájmu 45m2, ulice Ve Smečkách, Nové Město Praha, masážní salon k pronájmu 45m2, ulice Ve Smečkách, Nové Město Praha, masážní salon k pronájmu 45m2, ulice Ve Smečkách, Nové Město Praha, masážní salon k pronájmu 45m2, ulice Ve Smečkách, Nové Město Praha, masážní salon k pronájmu 45m2, ulice Ve Smečkách, Nové Město Praha, masážní salon k pronájmu 45m2, ulice Ve Smečkách, Nové Město Praha, masážní salon k pronájmu 45m2, ulice Ve Smečkách, Nové Město Praha, masážní salon k pronájmu 45m2, ulice Ve Smečkách, Nové Město Praha, masážní salon k pronájmu 45m2, ulice Ve Smečkách, Nové Město

Masážní salon k pronájmu 45m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Ve Smečkách, Praha 1, Nové Město. Je zde koupelna se sprchovým koutem, pračka, sušička, toaleta v oddělené místnosti. Dům se nachází v klidné ulici centra Prahy. V okolí veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, parky, divadla, kina, obchodní centra, supermarkety, knihovna, základní školy, gymnázium a stanice metra Muzeum, linka A a C. Prostory jsou vhodné i na kosmetiku a pedikuru. Otevírací doba je do 21 hodin.

50.078433
14.426984
Ve Smečkách, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ cca 500 Kč voda + elektřina a plyn
ID nabídky64375
AdresaVe Smečkách, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha45 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter