Tato nemovitost není dostupná

Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař.

Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař. Prostorný byt 6+1 v s historickými prvky na nábřeží, možno zař. i nezař.

Prostorný prvorepublikový byt 6+1 260m² ve zvýšeném přízemí v domě na břehu Vltavy. Nábytek starožitný, naprosto úchvatné kousky, které musíte vidět! K dispozici dvě koupelny, 3×WC, lednice, pračka, sušička, myčka na nádobí, telefon, vana, sprcha. Slunný a s balkonem do klidného dvora; Rozhodně nezklame náročné klienty! Pronájem možný maximálně na dva roky. Neváhejte! Cena k jednání!

50.088056
14.403889
Malostran. nábř., Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
90 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky, cena k jednání!
ID nabídky6434
AdresaMalostran. nábř., Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha260 m²
Balkónano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter