Tato nemovitost není dostupná

Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany

Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany Prodej krásné Hájovny Zavadilka v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany

Nabízíme prodej krásné hájovny Zavadilka, která se nachází v obci Lhotka u Radnic, okres Rokycany, leží u hlavní silnice mezi Rokycany a Kralovicemi. Objekt leží v blízkosti lesa, dobrý pro houbaření a pěší turistiku. Hájenka je postavena na místě spádu zvěře proto je možno pozorovat zvěř do velké vzdálenosti od hájenky, původně sloužila jako proslulý zájezdní hostinec. Objekt je možno použít jako malou ekologickou farmu. Hájovna se skládá ze dvou bytu 2+1 a 4+1, každý byt má samostatní vchod, sociální zařízení, vlastní studnu, kanalizaci a dva septiky. Nemovitost je napojen na elektrickou rozvodnou soustavu, přičemž má každý byt svoje měření.V objektu se nachází velmi suchý a veliký sklep. Víceúčelový objet patřící k hájence je nepodsklepený a má sedlovou střechu se štítovými valbami v objektu je dílna, sklad a garáž. Celkový pozemek je oplocen lesnickou plaňkovou hradbou.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus

Kanalizace

septik

Vytápění

Lokální tuhá paliva

Voda

místní zdroj studna
49.896697
13.565153
Lhotka u Radnic, Lhotka u Radnic (Okres Rokycany), Czech Republic
Cena Info v RK
Poplatkyvčetně právního servisu
ID nabídky64337
AdresaLhotka u Radnic, Lhotka u Radnic (Okres Rokycany)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha366 m²
Plocha pozemku1 583 m²
Půdní prostoryano
Balkónne
Garážano
Sklepano
Výtahne
Bezbariérový přístupne
PENBD
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter