Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Kubánské náměstí, Vršovice, 18,5m²

Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Kubánské náměstí, Vršovice, 18,5m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Kubánské náměstí, Vršovice, 18,5m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Kubánské náměstí, Vršovice, 18,5m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Kubánské náměstí, Vršovice, 18,5m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Kubánské náměstí, Vršovice, 18,5m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Kubánské náměstí, Vršovice, 18,5m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Kubánské náměstí, Vršovice, 18,5m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Kubánské náměstí, Vršovice, 18,5m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Kubánské náměstí, Vršovice, 18,5m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Kubánské náměstí, Vršovice, 18,5m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu, po rekonstrukci, Kubánské náměstí, Vršovice, 18,5m2

Atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu po rekonstrukci o celkové rozloze 18,5 m2 se nachází v 1. NP cihlového domu na Praze 10 – Vršovice. Prostor se stává z prostorné místnosti a toalety. K dispozici připojení přes UPC. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Topení ústřední. K dispozici je výloha. Prostor je vhodný využít jako prodejnu či kanceláře. Nachází se v atraktivní lokalitě s vynikající dopraví dostupností – tramvajová i autobusová zastávka „Kubánské náměstí“ přímo před domem.

50.070502
14.478450
Kubánské nám., Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
10 400 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 600,- Kč + elektřina
ID nabídky64326
AdresaKubánské nám., Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha18,50 m²
Výtahne
Zařízenoano/ne
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter