Tato nemovitost není dostupná

Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m², ulice Lublaňská, Vinohrady

Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m2, ulice Lublaňská, Vinohrady

Podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 72m² se nachází ve čtvrtém cihlové budovy v ulici Lublaňská, Praha 2, Vinohrady. Jedná se o tři místnosti. Jsou zde společné prostory (chodba, čekárna, toaleta). Občanská vybavenost – restaurace, supermarket, školy, lékárna a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanice tramvají nebo 4 minuty na stanici metra I.P.Pavlova, linka C.

50.074589
14.431042
Lublaňská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 80 Kč/m2 poplatky + DPH
ID nabídky64273
AdresaLublaňská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro4. patro
Užitná plocha72 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter