Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m², Praha 2, Fričova ulice

Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice Praha, krásné reprezentativní kanceláře k pronájmu, cca 77 m2, Praha 2, Fričova ulice

Reprezentativní historická budova s adresou na Praze 2 nabízí pronájem stylových nebytových prostor vhodných pro kanceláře nebo lékařské zařízení. Objekt prošel kompletní rekonstrukcí vnitřních a venkovních částí. Vnitřní vybavení nejvyšší kvality včetně výtahu. 4-podlažní objekt se nachází na Praze 2 Vinohradech. Přilehlý pozemek je uzavřený a disponuje parkovacími stáními a oddychovou zónou. Suterén poskytuje skladovací či technické zázemí. Podkroví lze využít formou bytové jednotky o celkové výměře 77 m2. K dispozici zde máme ještě přízemí, první patro a podkroví. Cena nájmu je za jedno patro.

Vynikající dostupnost autem i hromadnou dopravou (metro C- I.P.Pavlova a několik tramvajových linek), strategická poloha poblíž dálnice D1 a vnitřního Pražského okruhu. Občanská vybavenost.

50.067726
14.436170
Fričova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky
ID nabídky64260
AdresaFričova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha77 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter