Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m², ulice Rokycanova, Žižkov

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m2, ulice Rokycanova, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m2, ulice Rokycanova, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m2, ulice Rokycanova, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m2, ulice Rokycanova, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m2, ulice Rokycanova, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m2, ulice Rokycanova, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m2, ulice Rokycanova, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m2, ulice Rokycanova, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m2, ulice Rokycanova, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m2, ulice Rokycanova, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m2, ulice Rokycanova, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 40m2, ulice Rokycanova, Žižkov

Kancelářské prostory k pronájmu 40m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Rokycanova, Praha 3, Žižkov. Jedná se o dvě kanceláře, kuchyň, toaletu, sprchu. Prostory mají samostatný vchod. Jsou zde PC sítě, zabezpečovací zařízení, bezpečnostní dveře a mříže. Výborná lokalita se skvělou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Zastávka autobusů a tramvají jen 2 minuty od domu. Poblíž domu jsou obchody, restaurace, pošta, knihovna, základní škola, gymnázium a další. Dostatek zeleně – park Parukářka.

50.085675
14.455408
Rokycanova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
9 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 200,- domovní služby + elektrika
ID nabídky64229
AdresaRokycanova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha40,55 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter