Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m²

Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Vlkova, Žižkov, 50 m2

Krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu o celkové rozloze 50 m2 se nachází v přízemí cihlového domu na Praze 3 – Žižkov. Prostor vhodný pro provoz salonu, kadeřnictví, ale i kanceláře či obchodu. Skládá se z dvou místností a zázemí s kuchyňkou a toaletou. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Topení plyn.etážové. K dispozici PC sítě. Prostor se nachází v atraktivní lokalitě centra Prahy se skvělou dopravní dostupností – 3 minuty chůze autobusová a tramvajová zastávka Husinecká.

50.083162
14.444901
Vlkova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 500,- Kč + energie
ID nabídky64225
AdresaVlkova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha50 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter