Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m², novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice

Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice Praha, moderní zařízený byt 3+kk k pronájmu, 75m2, novostavba, balkón, výhled na řeku,parkování, Libeň, Voctářova ulice

Nabízíme jedinečný kompletně zařízený byt, dispozičně řešený jako 3+kk k pronájmu. K bytu náleží balkón s výhledem na řeku. Slunný byt se nachází v 1.patře novostavby z roku 2012. Moderní kuchyně vybavená spotřebiči Miele. Útulná koupelna s vanou, wc. K dispozici je také pračka.Vše vybaveno kvalitní pěkným nábytkem. K bytu náleží parkovací místo. Moderní bydlení v klidné lokalitě. Kompletní občanská vybavenost (nedaleko obchod, restaurace), skvělá dopravní dostupnost.

50.105187
14.469750
Voctářova, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+5000 Kč
ID nabídky64221
AdresaVoctářova, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha75 m²
Balkónano
Zařízenoano
PENBB
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter