Tato nemovitost není dostupná

Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m², ulice Malé náměstí, Staré Město

Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 80m2, ulice Malé náměstí, Staré Město

Obchodní prostory k pronájmu 80m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Malé náměstí, Praha 1,Staré město. Prostory mají vchod z dvora domu. Prostory nejsou vhodné pro potraviny, galerii apod.. K dispozici jsou toalety, které jsou společné pro vedlejší kavárnu. Prostory nejsou viditelné přímo z ulice. Ideální na kadeřnictví, výdejnu internetového obchodu, kanceláře. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Dopravní dostupnost – 4 minuty na stanici metra Staroměstská, linka A nebo na stanici metra Můstek, linka A a B.

50.086098
14.419547
Malé nám., Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie + 5000 Kč (správa, bezpečností systém atd.)
ID nabídky64175
AdresaMalé nám., Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha80 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter