Tato nemovitost není dostupná

Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m²

Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m2 Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m2 Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m2 Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m2 Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m2 Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m2 Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m2 Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m2 Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m2 Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m2 Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m2 Praha, přízemní nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ul. Ovenecká, vlastní vchod, 62m2

Přízemní nebytový prostor s vlastním vchodem z ulice (druhý vchod z domu). Prostor má dvě místnosti a zvýšené patro. K dispozici je kuchyňka a samostatné WC. Celková výměra je 61 m2. Ideální jako kancelář, ale může sloužit i jako provozovna, případně obchod. Celý prostor je po rekonstrukci. Vytápěn je plynovým etážovým topením (kondenzační kotel). V prostorách je rozvod počítačové sítě a rozvod UPC.

50.101348
14.423834
Ovenecká, Praha 7 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
celková cena
Poplatky400,- poplatky
ID nabídky64166
AdresaOvenecká, Praha 7 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Užitná plocha62 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter