Tato nemovitost není dostupná

Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m², ulice Michelská, Michle, parkování

Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu 96m2, ulice Michelská, Michle, parkování

Nebytové prostory k pronájmu 96m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Michelská, Praha 4, Michle. Prostory se nachází uvnitř areálu. Je zde velká předsíň a zařízená kuchyň, koupelna s dvěma toaletami a sprchovým koutem, úklidová komora. Občanská vybavenost – restaurace, supermarket, lékárna. Prostory jsou vhodné jako výdejna internetového obchodu, kancelář, možno i jako dětský klub.

50.053516
14.452618
Michelská, Praha 4 - Michle, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3500 Kč utilities
ID nabídky64138
AdresaMichelská, Praha 4 - Michle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha96 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter