Tato nemovitost není dostupná

Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m², Náměstí Jiřího z Poděbrad

Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m2, Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m2, Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m2, Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m2, Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m2, Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m2, Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m2, Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m2, Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m2, Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m2, Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m2, Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha, lukrativní obchodní prostory k pronájmu, 25 m2, Náměstí Jiřího z Poděbrad

Nabízíme k pronájmu lukrativní prodejní prostory k pronájmu o rozloze 25m². Obchod se nachází v přízemí pěkného cihlového domu na frekventované ulici, Náměstí Jiřího z Poděbrad. Skvělá dopravní dostupnost. Jedničná nabídka pro Vaše podnikání.

50.078727
14.450926
nám. Jiř. z Pod., Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
21 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky
ID nabídky64127
Adresanám. Jiř. z Pod., Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha25 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter