Tato nemovitost není dostupná

Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m², zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice

Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice Praha, hezký a útulný byt 2+kk k pronájmu, 58m2, zařízený, lze i jako kancelář, Praha 6, Jugoslávských partyzánů ulice

Praha, hezký a útulný byt je dispozičně řešen jako 2+kk k pronájmu. Zařízený byt o velikosti 58m² leží v klidné lokalitě Prahy 6, Jugoslávských partyzánů. Byt se nachází v1. patře cihlové budovy s výtahem. Kuchyně s elektrickým sporákem a troubou. Koupelna s vanou a wc.Topení plyn.etážové. Klidná lokalita, dostatek zeleně – park Lázaro Gárdenase. Dobrá dopravní dostupnost. Kompletní občanská vybavenost. Lze pronajmout i jako kancelář.

.

50.105339
14.395140
Jugosl. partyz., Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
11 900 Kč
za měsíc
Poplatky+800 Kč/os + elektřina, plyn
ID nabídky64123
AdresaJugosl. partyz., Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha58 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter