Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m²

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Československého exilu, Modřany, 400 m2

Krásné nezařízené kanceláře k pronájmu o celkové rozloze 400m² se nacházejí v 9. patře v administrativní budově s výtahem a recepcí na Praze 4 – Modřany. K dispozici je i nákladní výtah. Možnost variabilního uspořádání kanceláří, možnost úpravy jednotlivých dispozic. V budově jsou zasedací místnosti. V budově jsou k pronájmu i skladové prostory od 16m² – 900m². Na patře je kuchyňka i toalety. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Možnost parkování na ulici přímo před budovou. Výborná dopravní dostupnost – zastávka MHD přímo před budovou (11 min. autobusem na Smíchovské nádraží a 17 min tramvají na Karlovo náměstí). Autem dobré spojení na jižní spojku.

50.016305
14.403715
Čs. exilu, Praha 4 - Modřany, Czech Republic
Cena
88 Kč
měsíčně za m²
Poplatky88 Kč/m2 je cena náběhová + služby 110 Kč/m²
ID nabídky64053
AdresaČs. exilu, Praha 4 - Modřany
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Patro9. patro
Počet pater11
Užitná plocha400 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter