Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu ulice Koněvova, Žižkov, garáž, terasa, 63 m²

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu ulice Koněvova, Žižkov, garáž, terasa, 63 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu ulice Koněvova, Žižkov, garáž, terasa, 63 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu ulice Koněvova, Žižkov, garáž, terasa, 63 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu ulice Koněvova, Žižkov, garáž, terasa, 63 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu ulice Koněvova, Žižkov, garáž, terasa, 63 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu ulice Koněvova, Žižkov, garáž, terasa, 63 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu ulice Koněvova, Žižkov, garáž, terasa, 63 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu ulice Koněvova, Žižkov, garáž, terasa, 63 m2

Krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 63m² (další prostory k pronájmu 20 – 600 m2) se skladem (8m²) a terasou se nachází v 1. patře administrativní budovy s recepcí v ulici Koněvova, Praha 3, Žižkov. Po dohodě možné dozařídit. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Všechny kanceláře mají datové rozvody, připojení na internet a telefonní linky. Na patře je kuchyňka a dámské i pánské toalety. Možnost parkování v podzemních garážích. Dopravní dostupnost – před domem je stanice tramvají Vozovna Žižkov (18 min. na Václavské nám.). Občanská vybavenost – lékárna, restaurace, obchody, supermarket a další.

50.091703
14.474209
Koněvova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
145 Kč
měsíčně za m²
Poplatky145Kč/m2 je cena náběhová + služby 105 Kč/m²
ID nabídky64040
AdresaKoněvova, Praha 3 - Žižkov
Budovaskeletová
Stavpo rekonstrukci
Patro1. patro
Užitná plocha63 m²
Terasaano
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter