Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m², 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice,

Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice, Praha, moderní kancelářské/obchodní prostory k pronájmu, 136 m2, 5 místností, může být i jako showroom, Křižíkova ulice,

Nabízíme k pronájmu jedinečné kancelářské či obchodní prostory. Je zde k dispozici 5 místností. Prostor disponuje sociální vybavením – 2× WC, kuchyňka. prostor vhodný jak pro kanceláře tak pro obchod – menší výloha u vjezdu do garáže. Možno pronajmout garážové stání. Lukrativní lokalita, skvělá dopravní dostupnost. Frekventovaná u­lice.

50.092512
14.450262
Křižíkova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
41 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky
ID nabídky64003
AdresaKřižíkova, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Patropřízemí
Užitná plocha136 m²
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter