Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m²

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Perštýně, Staré Město, 85m2

Krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu po rekonstrukci o rozloze 85 m² se nachází ve 3. patře reprezentativní budovy s výtahem přímo v centru Prahy 1 – Staré Město. Po dohodě možné dozařídit. Dále je zde zasedací místnost, kuchyňka a toaleta. Kanceláře mají datové rozvody, připojení na internet a telefonní linky. Kuchyňka je vybavena rychlovarnou konvicí, lednicí a mikrovlnou troubou. Na podlahách jsou koberce. V budově je vstupní recepce. Možnost parkování v podzemních garážích v suterénu domu. Budova se nachází v atraktivní lokalitě nedaleko Národní třídy a Václavského náměstí se skvělou občanskou vybaveností i dopravní dostupností. V okolí jsou restaurace, kavárny, obchody, Tesko supermarket tramvaje Národní třída a metro „B“ Národní třída.

50.082565
14.418916
Na Perštýně, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
240 Kč
měsíčně za m²
Poplatkycena 240 Kč/m2 je náběhová + služby 120,- Kč/m2
ID nabídky63989
AdresaNa Perštýně, Praha 1 - Staré Město
Budovaskeletová
Stavpo rekonstrukci
Patro3. patro
Užitná plocha85 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter