Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m²

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m² Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory v centru Prahy k pronájmu, po rekonstrukci, Krakovská, Nové Město, 222m²

Krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu po rekonstrukci o celkové rozloze 207,69m² se nachází ve 2. patře cihlové reprezentativní budovy s výtahem přímo v centru Prahy 1 – Nové Město. Po dohodě možné dozařídit. K dispozici jsou kanceláře č. 329 – 331 (66,69m²), č. 346–351 (141m²), dále jsou zde 2 kuchyňky a toalety. Obě kuchyňky jsou vybaveny myčkou a lednicí s mrazničkou, v první kuchyňce je navíc kávovar. Na podlahách jsou koberce. V budově je vstupní recepce. Možnost parkování v podzemních garážích za příplatek. Budova se nachází v atraktivní lokalitě nedaleko Václavského náměstí se skvělou občanskou vybaveností i dopravní dostupností. V okolí jsou restaurace, kavárny, obchody, Albert supermarket a metro A/C Muzeum, tramvaje Muzeum, Václavské náměstí a metro A/B Můstek.

50.078114
14.427742
Krakovská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
412 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ služby 120,- Kč/m2 + garážové stání 5.500,- Kč + služby 400,- Kč
ID nabídky63986
AdresaKrakovská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patro2. patro
Užitná plocha207,69 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici od1. 5. 2017

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter