Tato nemovitost není dostupná

Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m², ulice Magistrů, Michle

Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m2, ulice Magistrů, Michle Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m2, ulice Magistrů, Michle Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m2, ulice Magistrů, Michle Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m2, ulice Magistrů, Michle Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m2, ulice Magistrů, Michle Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m2, ulice Magistrů, Michle Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m2, ulice Magistrů, Michle Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m2, ulice Magistrů, Michle Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m2, ulice Magistrů, Michle Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m2, ulice Magistrů, Michle Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m2, ulice Magistrů, Michle Praha, nebytové prostory k pronájmu 61m2, ulice Magistrů, Michle

Nebytové prostory k pronájmu 61m² se nachází v suterénu cihlové budovy v ulici Magistrů, Praha 4, Michle. Jedná se o tři místnosti a toaletu. Vstup je samostatný z chodby domu. Prostory prošly rekonstrukcí. Občanská vybavenost – restaurace, lékárna a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají. Prostory jsou vhodné pro masáže, kosmetický salon atd.

50.057674
14.452380
Magistrů, Praha 4 - Michle, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky63975
AdresaMagistrů, Praha 4 - Michle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Užitná plocha61 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter