Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m²

Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2 Praha, atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Petrohradská, Vršovice, parkovací stání, 50 m2

Atraktivní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu o celkové rozloze 50 m2 se nachází v přízemí cihlové budovy na Praze 10 – Vršovice. Prostory se stávají ze tří místností, které jsou propojené. Prostor má dva vlastní vchody. Vlastní elektroměr, el. přímotopy, vodovodní a kanalizační přípojky. Kuchyňka s kuchyňskou linkou a lednicí. K dispozici tel. přípojka s možností ADSL. Toaleta je umístěné na chodbě. Na podlahách je dlažba. Budova je chráněna mřížemi. V areálu je k dispozici jedno parkovací místo pro osobní automobil. Celá budova je po rekonstrukci. Atraktivní zároveň klidná lokalita centra Prahy se skvělou dopravní dostupností – zastávka MHD „Bohemians“ 3 minuty chůze od domu.

50.067857
14.451860
Petrohradská, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
8 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1.000,- Kč + parkovací stání 1.000,- Kč + energie
ID nabídky63948
AdresaPetrohradská, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha50 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBD
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter