Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m²), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování

Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice K Červenému vrchu, Vokovice, zimní zahrada, parkování

Krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m²) se zimní zahradou se nachází ve třetím patře novostavby s výtahem v ulici K Červenému vrchu, Praha 6, Vokovice. V kuchyni je lednice, mrazák, sklokeramická deska, myčka, mikrovlnná trouba. V koupelně je vana, toaleta. K bytu patří také garážové stání, které je již zahrnuto v nájmu a sklep. Topení ústřední. Možnost internetu nebo kabelové televize. Dům se nachází v hlídaném areálu s vrátnicí a kamerovým systémem. Občanská vybavenost – školy, školky, restaurace, divadla a další. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici tramvají a autobusů nebo stanici metra Nádraží Veleslavín, linka A.

50.097359
14.349773
K Červenému vr., Praha 6 - Vokovice, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 poplatky + elektřina
ID nabídky63945
AdresaK Červenému vr., Praha 6 - Vokovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha64 m²
Terasaano
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBA
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter