Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení

Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení Praha, nezařízený, zrekonstruovaný byt k pronájmu, ul. Vlkova, 3+1, Žižkov, i pro spolubydlení

Hezký, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu se nachází v přízemí cihlové budovy, na adrese Praha 3, Žižkov, ulice Vlkova. Jsou zde celkem tři oddělené pokoje, byt je tím ideální pro spolubydlící, minimální doba pronájmu je 1 rok! Nádherná kuchyně je zařízená (vč. myčky nádobí a mikrovlnky, sklokeramická deska, trouba), ve stylové koupelně je vana a toaleta. Podlahy plovoucí. Byt lze pronajmout také jako kancelář, vchod je z domu – není zde samostatný vchod z ulice. Lokalita Žižkov je velice žádaná, v okolí je bezpočet obchodů, restaurací, barů, zahrádek – známý a velice rozlehlý park Riegrovy sady je pár minut pěšky od domu. Dopravní spojení je velmi dobré, stanice tramvají (také noční linky), je cca 5 minut od budovy.

50.083990
14.448758
Vlkova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 600os/ voda a služby v domě + energie na nájemce
ID nabídky63921
AdresaVlkova, Praha 3 - Žižkov
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha75 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter