Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m²) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov,

Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov, Praha, krásný, částečně zařízený byt – mezonet 3+kk (83m2) k pronájmu, vhodný pro studenty, Grafická, Smíchov,

Nádherný byt – mezonet 3+kk k pronájmu na ulici Grafická na Praze 5 – Smíchov. Byt o celkové výměře 83m² se nachází ve 4. a 5. patře cihlového domu bez výtahu. Prostorný byt je částečně zařízený. Moderní kuchyňská linka je vybavena lednicí, mrazničkou a elektrickým sporákem. V koupelně je rohová vana, pračka, toaleta je zvlášť. Podlahová krytina – plovoucí podlaha. Pěkné světlé bydlení v příjemné lokalitě pražského Smíchova. Kompletní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Dům se nachází kousek od zastávky tramvaje.

50.073177
14.393961
Grafická, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+1000 Kč služby + voda,plyn a elektřina
ID nabídky63918
AdresaGrafická, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha83 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter