Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásná nezařízená kancelář k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání, 15 m²

Praha, krásná nezařízená kancelář k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání, 15 m2 Praha, krásná nezařízená kancelář k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání, 15 m2 Praha, krásná nezařízená kancelář k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání, 15 m2 Praha, krásná nezařízená kancelář k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání, 15 m2 Praha, krásná nezařízená kancelář k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání, 15 m2 Praha, krásná nezařízená kancelář k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání, 15 m2 Praha, krásná nezařízená kancelář k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání, 15 m2 Praha, krásná nezařízená kancelář k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání, 15 m2 Praha, krásná nezařízená kancelář k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání, 15 m2 Praha, krásná nezařízená kancelář k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání, 15 m2 Praha, krásná nezařízená kancelář k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání, 15 m2

Krásná nezařízená kancelář po rekonstrukci o celkové rozloze 15m² se nachází v přízemí kancelářské budovy na Praze 7 – Holešovice. Prostory se stává ze vstupní chodby, kanceláře a toalety. Je zde ISDN a šest telefonních linek, nová plastová okna, nástěnné klimatizace a elektronické zabezpečení domu na PCO. Topení ústřední. Na podlahách jsou koberce, na záchodě a předsíni je položena dlažba. Dobré parkování, jedno parkovací stání k dispozici na vlastním oploceném pozemku. Vynikající dopravní dostupnost do centra metrem „C“ do deseti minut ze stanice Nádraží Holešovice nebo tramvají.

50.107896
14.438017
Na zátorách, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
5 000 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně energie
ID nabídky63870
AdresaNa zátorách, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha15 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter