Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m²

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na Zátorách, Holešovice, parkovací stání,68m2

Krásné nezařízené kancelářské prostory po rekonstrukci o celkové rozloze 68m² se nachází v 1. patře kancelářské budovy na Praze 7 – Holešovice. Prostory se stávají ze 4 místností a toalety. Prostor je možno rozdělit na menší 2×2 místnosti a pronajmout samostatně. Je zde ISDN a šest telefonních linek, nová plastová okna, nástěnné klimatizace a elektronické zabezpečení domu na PCO. Topení ústřední. Na podlahách jsou koberce, na záchodě a předsíni je položena dlažba. Dobré parkování, jedno parkovací stání k dispozici na vlastním oploceném pozemku. Vynikající dopravní dostupnost do centra metrem „C“ do deseti minut ze stanice Nádraží Holešovice nebo tramvají.

50.107896
14.438017
Na zátorách, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
19 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky63850
AdresaNa zátorách, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patro1. patro
Užitná plocha68 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter